HAKKIMIZDA

1986 yılından günümüze ahşap üretimi ve satış konusunda faaliyet gösteren GİYSAN sandalye İzmir Torbalı Pancar Organize Sanayi bölgesinde 10.000 m² kapalı olmak üzere toplamda 15.000 m² alandan oluşan modern tesisi ile aylık 30.000 sandalye üretim kapasitesine sahiptir.

İzmir fabrika üretim tesisimizden sonra BURSA İNEGÖL AĞAÇ İŞLERİ BÖLÜMÜNDE 5.000 m² kapalı alan üretim tesisimizde faaliyete geçmiştir.

Teknolojiyi ustalıkla birleştirerek bütün aşamalarıyla sandalyeyi sanata dönüştürüp müşterilerine sunan GİYSAN sandalye entegre bir tesistir. Yüksek kapasitesiyle kaliteli üretim yapan Giysan Sandalye kazancını yatırıma dönüştürerek doğruluk ve dürüstlük ilkesiyle insan haklarına ve doğaya saygılı şekilde ülkesine ve müşterilerine hizmet etmektedir.

Argeye verdiği önemle Türkiye sandalye sektörüne yenilikçi modeller kazandırarak Türkiye’nin önde gelen mobilya firmalarının çözüm ortağı olmaya devam ediyor.

Giysan sandalye, sandalye üretiminde gürgen ağaç kullanmaktadır. Fabrikamız tomruk biçme ve fırınlama ünitesi, imalat ünitesi ve papel üretim tesisleri ile boya ünitesi, cnc dikiş ünitesi, döşeme ünitesi, arge ünitesi ve modern teknolojiyle uygun makine parkuruyla T.C. Orman İşletmelerinden ihaleye girmek suretiyle aldığı tomrukları sandalyeye dönüştürüp, müşterilerine sunan entegre bir tesistir.

Firmamız tescilli “Giysan Sandalyeleri” markası ile kaliteli hizmet vermektedir.

Firmamız ihracat yapmak suretiyle de ülkemize katma değer sağlamaktadır.